הגנה עצמית לנשים – כל הדרכים להגן על עצמך

הגנה עצמית לנשים, אקדח פלפל לנשים, תרסיס פלפל להגנה עצמית לנשים - פיקו

אנחנו בפיקו מודעים לכך, ולכן אנחנו מציעים לכם כלים שונים להגן על עצמך מפני הטרדות חוזרות ונשנות של גברים, בין אם זה במועדונים, אוטובוסים, רכבות, בתי קפה, מסעדות, ולמעשה בכל מקום, אם זה רחוב פתוח ואם זה מבנה סגור. אנחנו יודעים כמה את צריכה להרגיש חזקה, וכמה כלי הגנה בסיסי יכול לעזור לך להגן על עצמך.

במהלך השנים, התהוו להן מספר אפשרויות שונות המאפשרות לך להגן על עצמך, האופציה הראשונה כוללת שימוש באמצעי הגנה, דוגמא, אקדח גז פלפל, דוגמא אחרת זה תרסיס של גז מדמיע, שוקר, ועוד שורה של כלים ואמצעים. כאלה שאפשר לשים בכיס, בארנק או בכל מקום אחר.

דרך אחרת של הגנה עצמית אשר את יכולה להיעזר בו, אלה קורסים שמיועדים ללמד נשים כיצד להגן על עצמן. מדובר בקורסים של הגנה עצמית, קרב מגע, אומנויות לחימה ועוד. הרעיון בקורסים אלו הוא מאוד פשוט, לאפשר לנשים ללמוד כיצד להגן על עצמן בעזרת עבודת ידיים ורגליים מהירה ואפקטיבית.

בשני המקרים מה שעומד לזכות האישה, הוא אלמנט ההפתעה. המתקיף בדרך כלל נוטה לחשוב, שהאישה חלשה ממנו ואין לה יכולת להתגונן מפניו ולהגיב לו. ברגע שהיא פועלת, בין אם זה באמצעות תרסיס גז או שימוש במה שלמדה במסגרת קרב מגע או אומנויות לחימה, הרי שהוא מופתע, וזה מעניק לה כמה שניות לעצור ואף להכריע אותו או לחילופין לברוח.

 

מדוע חשוב שתדעי להגן על עצמך

מעבר לנקודה הבסיסית והברורה מאליה, שכל אדם צריך לדעת להגן על עצמו, כל אדם צריך לדעת כיצד לנהוג אם מתקיפים אותו, הרי שלצערנו השכיחות של הטרדות ותקיפות מיניות איננה פוחחת, ישנם גברים שאינם מורתעים מהחוק או מהענישה, והם תמיד ינסו להתקיף נשים.

את מצידך, צריכה לדעת כיצד להגן על עצמך, לא רק באופן הגנתי אלא גם באופן התקפי, כלומר לא רק להתגונן או לקרוא לעזרה, אלא גם לדעת כיצד להגיב לתוקף ולהתקיף בחזרה. כך גדל הסיכוי שתוכלי לגבור עליו.

תקיפות של נשים, משפיעות לא רק באותו רגע, אלא יש להן השלכות ארוכות טווח. מדובר בהשלכות פסיכולוגיות, השלכות פיזיות וכן השלכות אחרות. נשים רבות מוצאות את עצמן אחרי תקיפות, מתבצרות בבית ולא ממשיכות בשגרת חייהן. זה יכול להיות מאוד בעייתי. באמצעות אמצעים להגנה עצמית, אפשר להימנע מכך.

הצטיידי עכשיו בתרסיס פלפל להגנה עצמית של פיקו – במגוון צבעים!