מהו אקדח פלפל?

אקדח פלפל של פיקו - מהו אקדח פלפל?

אקדח פלפל של פיקו (Piko – משווק בלעדי בארץ) הינו אקדח ‘אל הרג’ חדשני עם תרסיס פלפל של חברת Sabre Red הנחשבת ליצרנית גז פלפל היעיל האיכותי ביותר בעולם. האקדח פלפל מייצר הרתעה מול תוקף אלים, מפר סדר או קורא תגר ומנטרל אותו מידית בשעת הצורך מטווח יעיל של 3 מטרים ולמשך 20 עד 40 דקות. 

האקדח פשוט להפעלה ואינו קטלני, עם הפעלה פשוטה ואינטואיטיבית. ניצרה בטיחותית ושחרורה המהיר בלחיצה, והדק בעל מנגנון מחוספס למניעת החלקה. הוא מתאים לכף היד, קל משקל – 65 גרם בלבד עם המיכל, ונועד לשימוש רב פעמי וחסכוני.

מיכל גז פלפל ניתן להחלפה, ובפיקו ניתן להשיג נרתיק לאקדח פלפל ייעודי, המותאם לנשיאה על חגורה.

אקדח גז של פיקו – הינו הראשון מסוגו בעולם בצורת אקדח המכיל את גז הפלפל סייבר-רד, שנחשב ליעיל והאמין ביותר עבר את תהליך התקינות, ונמצא בשימוש המשטרה, השב”ס ומשרד הביטחון ובמרבית כוחות הביטחון בארה”ב ו-40 מדינות ברחבי העולם.

לקוחותינו הגדולים הם יצרנית גז הפלפל עצמה הנחשבת הטובה בעולם Sabre Red, וחברת Ruger יצרנית הרובים והאקדחים האמריקאית בת 100 השנים, אלה חברו יחדיו לשווק את פיקו בארה”ב בשם ‘ליידי ג’ין‘, בהצלחה רבה מזה כשנתיים. חברות אילו רואים בפיקו את הדור הבא של בקבוקי התרסיס המסורתיים.

ללא ספק, לגז פלפל זה יכולת לנטרל ולהשבית מידית איומים מסוגים שונים, פיקו יחזיר להם את הביטחון ישמור על ביטחונם האישי ועל ביטחונם של הסובבים אותן  וימנע מיידית הסלמה באירוע, ללא הרג או גרימת נזק בלתי הפיך לתוקף או לסביבה.

 

הכנסו עכשיו לחנות המוצרים שלנו – כאן:

חנות המוצרים של פיקואקדח פלפל של פיקו - מהו אקדח פלפל?