תרסיס פלפל – החבר הכי טוב של האישה

תרסיס פלפל - אקדח גז פלפל ורוד| פיקו - ציוד ומוצרים להגנה עצמית ובטיחות בטיולים Piko.co.il

לצערנו הרב, אנחנו שומעים לא פעם בחדשות על נשים שחוות תקיפות והטרדות. הרבה פעמים אותן הטרדות הן אך ורק מילוליות וגם אם מדובר במצב מאוד לא נעים, מאיים ומפחיד, אפשר לפתור את זה בצורה שאיננה דורשת תגובה מיוחדת.

אך כשמדובר על תקיפה פיזיות, בין אם הטרדות ותקיפות אלימות נטו או כאלה שיש בהן אלמנט מיני, התגובה המתבקשת בהגנה עצמית לנשים היא מיידית, ולרוב נעשית באמצעות תרסיס פלפל – אמצעי הגנה שנשים רבות בוחרות להחזיק בארנק או בתיק שלהן, באופן קבוע.

תרסיס גז פלפל נחשב לאחד החברים הכי טובים של האישה היום. מדובר על מיכל גז קטן, לעיתים הוא עומד בפני עצמו, ולעיתים הוא נמצא בתוך אקדח פלפל, וכל לחיצה קטנה עליו יכולה להוציא כמות של גז פלפל אשר פוגעת במתקיף ויכולה לעכב אותו. את התרסיס יש לכוון לכיוון העיניים בשביל לגרום לו צריבה מחד, ועיוורון זמני מאידך. בצורה כזו, אפשר לעכב אותו ולמנוע ממנו להמשיך בתקיפה.

ברגע שהאישה משתמשת בתרסיס הפלפל בצורה נכונה, אז התוקף הופך מבולבל, הוא תופס את ראשו בדרך כלל ומנסה להבין מה פגע בו, כל זה בזמן שהוא לא יכול לראות שום דבר ועיניו צורבות. בשלב הזה על האישה לקום ולברוח, להזעיק עזרה או לחילופין, לקשור אותו או לפגוע בו באופן שהוא לא יוכל להגיב ברגע שהצריבה תיעלם, ואז היא צריכה לקרוא למשטרה.

מה כל אישה צריכה לדעת על תרסיס פלפל ?

לפני שנשים ממהרות לקנות תרסיס פלפל, חשוב לדעת כמה דברים;

ראשית, מדובר על חומר שיכול לגרום צריבות בעיניים, צריבות מאוד לא נעימות. אף על פי שזה לא משהו מסוכן עם השפעה לצמיתות עדיין זה מאוד לא נעים, לכן רצוי להשתמש בתרסיס בצורה קפדנית ושקולה, על מנת שלא לגרום נזק.

שנית, כשרוכשים אקדח גז פלפל, רצוי לעשות מספר בדיקות כיצד להשתמש בו בצורה נכונה. היכן הנצרה, איפה לוחצים ואיזה אפקט של כוח צריך ליצור על מנת שיהיה ניתן להשתמש באקדח בצורה נכונה, כמו כן, חשוב לדעת שיש לקנות עם האקדח מיכל תרסיס פלפל להחלפה, לכן יש גם ללמוד כיצד להחליף את המיכל, זאת על מנת שלא ייווצר מצב שיהיה בו מיכל ריק בטעות.

שלוש, חובה לקנות את האקדח פלפל ואת התרסיס להחלפה, במקומות מורשים הרשומים ה”משווק בלעדי” למוצר – כמו פיקו – אמצעים להגנה עצמית. חשוב – לא לקנות את האקדח גז פלפל באתר או חנות שאינה מתמחה בציוד להגנה עצמית, שכן אז ייתכן מאוד שהחומר לא יהיה איכותי ומתאים לשימוש.

ארבע, צריך לזכור לשים את האקדח פלפל במקום נוח, מקום שקל להוציא אותו באופן מיידי ולהשתמש בו. רק כך הוא יהיה אפקטיבי.